Професійна підготовка

Доступ до системи «Інтернет-тест» надається в залежності від конкретних професійних навичок, відповідно до етичного кодексу.


Такий принцип відповідає освітнім та психологічним стандартам у галузі тестування, складеним у 1985 році та визнаним такими організаціями, як: Американська асоціація психологів (APA), Американська асоціація психіатрів (APA), Американська консультаційна асоціація (ACA), Міжнародна асоціація з управління персоналом (IPMA) та Американська освітньо-наукова асоціація (AREA). Такі самі стандарти були прийняті Європейською групою видавців тестів (ETPG), асоційованим членом якої є ТОВ «ОС Україна», та Міжнародною тестовою комісією (ITC). До цих пір в Україні немає єдиного рішення щодо стандартів тестування та професійної підготовки користувачів тестів. Спираючись на це, ТОВ «ОС Україна» залишає за собою право надання доступу до системи «Інтернет-тест» для конкретних осіб і обмеження цього права для інших.


Відповідно до міжнародних стандартів доступ до системи «Інтернет-тест» класифікується згідно з кодексом, за алфавітом, від C (документи, які вимагають більш широких навичок) до A1 (документи, що вимагають обмежених навичок). Код ієрархічний, тобто професіонали з відповідними навичками, які мають доступ рівня C, також мають доступ до тестів, класифікованих іншими літерами. У той же час професіонали, класифіковані рівнем B, не мають доступу до рівня С, однак можуть користуватися тестами, класифікованими рівнями A1 та A2. Ієрархію можна відобразити таким чином (від старшої до молодшої):

Для кожного тесту код, який визначає рівень доступу, надається в його описі. Під час реєстрації поле "Кваліфікація" є необхідним для заповнення.