Як зареєструватися?

Для того щоб отримати доступ до системи «Інтернет-тест» та проводити тестування, Вам необхідно зробити такі кроки:

  1. Зареєструватися на початковій сторінці;
  2. Увійти до системи, використовуючи надані ім’я користувача та пароль;
  3. Придбати кредити для проведення тестувань.

Пропонуємо більш детально ознайомитись з цими кроками.

1. Реєстрація

Ви реєструєтесь в системі «Інтернет-тест», яка належить ТОВ «ОС Україна». Вас буде ідентифіковано як кваліфікованого спеціаліста для контролю категорій доступу до наявних у системі тестів. Ви зможете користуватися тестами в онлайн-режимі залежно від Вашої професійної підготовки (для більш детальної інформації, будь ласка, дивіться розділ "Професійна підготовка" у відділі "Каталог тестів"). Під час реєстрації Ви також повинні будете внести платіжну інформацію.

2. Вхід у систему

Вхід здійснюється із початкової сторінки системи «Інтернет-тест», на яку Ви зможете перейти з цієї сторонки, натиснувши «На початкову» у меню зліва.

3. Придбання кредитів

Після входу до системи Ви потрапляєте до Вашої персональної сторінки адміністратора. Для початку використання тестів та оцінки результатів необхідно придбати кредити (натисніть тут, щоб проглянути прайс-лист). Придбання здійснюється за допомогою банківського переказу на ім’я компанії ТОВ «ОС Україна». Платіжна інформація:

Попередження: планове налаштування серверів системи «Інтернет-тест». відбувається четвер з 08.00 до 10.00. Протягом цих годин стабільне функціонування системи не гарантується.