Org-EIQ-RU - Org-EIQ – Опитувальник Організаційного Емоційного Інтелекту

Відомості

  • Мета тестування Вимірювання емоційних і організаційних навичок в робочих умовах
  • Досліджувані Дорослі, що мають, як мінімум, шкільну освіту
  • Тривалість тестування 10-30 хвилин
  • Кількість запитань 99
  • Вибірка 3341 досліджуваних (1947 не в ситуації змагання і 1394 в змагальній ситуації) (2006-2012)
  • Автори Габриеле Джорджі , Винченцо Майер
  • Необхідна підготовка A2

Доступні форми звітів

  • ЗВІТ - Російська  

Додаткова інформація

Дослідження емоційного інтелекту доводять, що він знаходить своє вираження в роботі. Емоційний інтелект є одним з ключових факторів робочої ефективності.


ORG-EIQ вимірює емоційний інтелект по відношенню до робoчих ситуацій, і звертає увагу на концепцію організаційного інтелекту, чим вище який, тим вище трудова ефективність співробітника.


ORG-EIQ складається з 99 питань, які утворюють 4 макро-фактори, кожен з яких складається ще із 3 факторів:


Усвідомлення і оцінка свого Я - визначає можливість розпізнавати і оцінювати свої емоції, ресурси та обмеження на роботі. Складається з факторів Самосвідомість, Впевненість у собі, Внутрішньоособистісний фактор.


Самоврядування - вимірює особистісну здатність керувати імпульсами, настроєм і почуттями, які впливають на робочу ефективність в аспекті адаптивності та гнучкості. Складається з факторів: Емоційний контроль, Наполегливість, Адаптивність.


Соціальна компетентність - вимірює здібності до ефективних соціальних відносин, з точки зору емпатії, яка впливає на відносини між співробітниками. Складається з факторів: Емпатія, Орієнтованість на клієнта, Організаційна обізнаність.


Управління взаємостосунками - вимірює здатність до кооперації і лідерства. Складається з факторів: Робота в команді, Лідерство, Каталізатор змін.


Тест містить, так само, 4 конструкти пов'язаних / впливаючих на емоційних інтелект:


Орієнтація на результат;


Життєвий баланс;


Стресостійкість;


Гумор.


І одну контрольну шкалу (Позитивне враження).


Звіт.


Звіт відображає профіль емоційного інтелекту кандидата (тобто, детальний опис особистості за кожною шкалою тесту), профіль складових емоційного та організаційного інтелекту, який представляє характеристики особистості для кожного фактору, що входить до конструкт емоційного інтелекту. Також, на основі результатів тесту, представлені питання, які рекомендовано задати кандидату на співбесіді.